نسخه چاپي ارسال به دوست

ناوگان امدادی «گواه‌یار» ایران‌خودرو دیزل راه‌اندازی شد

هم‌زمان با اعزام کاروان امدادرسانی به مناطق مرزی

ناوگان امدادی «گواه‌یار» ایران‌خودرو دیزل راه‌اندازی شد

هم‌زمان با اعزام کاروان امدادرسانی اربعین به مناطق مرزی عراق، «گواه‌یار»، ناوگان امدادی خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل برای ارایه خدمات به محصولات این شرکت با حضور مدیرعامل ایران‌خودرو راه‌اندازی شد.

ایکوپرس- «گواه‌یار» عنوان پشتیبان سراسری خدمات پس از فروش محصولات ایران خودرو دیزل است که پوشش دهی خدمات امدادی برای محصولات این شرکت را برعهده دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در آیین بدرقه کاروان امدادی مراسم اربعین حسینی شرکت گواه، ضمن با اهمیت خواندن ناوگان امدادی «گواه‌یار» برای امدادرسانی به خودروهای تجاری و باری، گفت: نخستین کاروان امدادی گواه یار برای خدمت‌گزاری به زائران اربعین حسینی (ع) اعزام شد. 

مهدی خطیبی گفت: ایران خودرو در تولید سواری، در نیمه آذرماه امسال از رکورد تولید سال گذشته که تولید ۴۵۱ هزار دستگاه خودرو کامل بوده است، عبور خواهد کرد.

وی افزود: در حوزه خودروهای تجاری، باری و مسافری تا پایان شهریور امسال، شرکت ایران خودرو دیزل به تعداد تولید کل سال گذشته خواهد رسید.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید بدون کسری در ایران خودرو دیزل خبر داد و گفت: این اقدامی قابل توجهی برای ایران خودرو و زنجیره تامین بوده که دستاورد مهمی را رقم زده است. 

خطیبی با اشاره به رشد تولید در حوزه تولید خودرو سواری و سنگین، بر اهمیت ارایه خدمات مطلوب به مشتریان به عنوان وظیفه و رسالت اصلی خودروساز تاکید کرد و گفت: این رشد تولید بیانگر اهمیت کار در حوزه خدمات پس از فروش است که باید با جدیت بیشتر توسط شرکت ایساکو و گواه دنبال شود.

وی افزود: شرکت گواه با سابقه کار بالا، پیش از این به دلیل محدودیت در ظرفیت‌ها، نتوانسته بود به اهداف گروه صنعتی ایران خودرو جامه عمل بپوشاند، اما اکنون با راه اندازی گواه‌یار و ناوگان امدادی، شرایط بسیار خوبی برای خدمت رسانی به مشتریان خواهد یافت.

خطیبی ضمن اشاره به چالش های شرکت گواه گفت: مشتریان گواه با توجه به دانش فنی، شناخت قطعات و تجربه کاری، خاص‌تر و سخت‌گیرتر هستند و شرکت گواه باید آمادگی بیش‌تری برای پاسخ‌گویی داشته باشد.

وی افزود: با توجه به تردد محصولات ایران خودرو دیزل در خارج از مرزهای کشور، نحوه امدادرسانی به این خودروها نیز برنامه ریزی شود. 

مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: برای تنوع بخشی به ناوگان امدادی گواه، در کنار کشنده و پیکاپ، از کامیونت‌های آترین برای سرعت بخشی و افزایش خدمات پس از فروش استفاده شود.

 487: تعداد نمایش/١٥:٣٣ - يکشنبه ٢٠ شهريور ١٤٠١ / ٢٣٢ :شماره خبر 


خروج