نسخه چاپي ارسال به دوست

تجلیل از کارکنان برگزیده در لیزینگ خودرو غدیر

کارکنان برگزیده شرکت لیزینگ خودرو غدیر در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه سال معرفی شدند.

تجلیل از کارکنان برگزیده در لیزینگ خودرو غدیر

در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه شرکت لیزینگ خودرو غدیر مرتضی ادیبی، مدیرعامل این شرکت با ایراد سخنانی ضمن تقدیر از همکاران، با اشاره به نتایج نگرش سنجی و اهمیت سرمایه انسانی و ارج نهادن به آن افزود: باعث مباهات است که کارکنان ما در شرکت لیزینگ خودرو غدیر، اینجا را خانه دوم خود می دانند و این توفیق در سایه  تعامل مثبت بین همکاران و مدیران میسر شده است.

مدیرعامل لیزینگ خودرو غدیر ضمن تبریک هفته کار و کارگر با اظهار خرسندی از روند صعودی عملکرد شرکت و موفقیت های به دست آمده، این افزایش عملکرد و جلب رضایت مشتریان را مرهون نحوه تعامل کارکنان با یکدیگر، همدلی و همچنین انگیزه بالای آنها دانست و عنوان کرد تا زمانی که این تعامل وجود داشته باشد، انتظار عملکرد عالی داشتن از کارکنان این شرکت عادی است.

در ادامه این مراسم، کارکنان برگزیده که با احتساب امتیازات و ضرایب ناشی از خودارزیابی، ارزیابی مدیران بالادست و رای گیری از کلیه کارکنان، انتخاب شده بودند، معرفی و با اهدای تندیس بلورین،لوح افتخار،یک شاخه گل و کارت هدیه از آنها تجلیل شد. همچنین به عده ای از کارکنان که دارای ویژگی های شاخص بودند،از سوی هیات داوران«دیپلم افتخار» اعطا شد.

 

 370: تعداد نمایش/٢٠:١٠ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٢ / ٢٦٠ :شماره خبر 


خروج