اخبار

رشد 92 درصدی درآمد عملیات لیزینگ در شرکت لیزینگ خودرو غدیر

افزایش درآمد عملیاتی سه ماهه نخست سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 1403 نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

روند رو به رشد لیزینگ خودرو غدیر ادامه دارد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ خودرو غدیر امروز دوشنبه بیستم فروردین ماه برگزار شد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت لیزینگ خودرو غدیر (سهامی عام ) دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در ساعت 9 صبح روز دو شنبه مورخ 20/01/1403 واقع درکیلومتر 12 جاده مخصوص کرج سالن اجتماعات شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو) برگزار میگردد، حضور بهم رسانند.

برگزاری مسابقات ورزشی در شرکت لیزینگ خودرو غدیر

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر صورت گرفت

مردم تارا اتوماتیک V4 LX را در خیابان ها می بینند

گروه صنعتی ایران خودرو، با هدف ایجاد تثبیت و ارتقای جایگاه محصول تارا و افزایش سهم بازار با توجه به تقاضا و نیاز بازار، به تعریف پروژه و تولید تارا اتوماتیک V4 LX اقدام کرده است.

قطعات یدکی ایران‌خودرو به روسیه می روند

طی ماه‌های گذشته، به منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم در زمینه‌های مالی، خدمات پس از فروش و استاندارد، علاوه بر آغاز صادرات محصولات ایران خودرو از جمله تارا به روسیه، قطعات یدکی مربوطه نیز برای پوشش خدمات پس از فروش در کشور مقصد و همچنین اخذ تاییدیه‌های استانداردی به این کشور ارسال شد.

عرضه دنا پلاس توربواتوماتیک آپشنال؛ طی هفته های آینده

ایکوپرس- این محصول اتوماتیک، دارای موتور EF7_TC با حجم موتور ۱۶۴۵ سی سی و قدرت ۱۵۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر بوده و دارای ۱۶ سوپاپ است.
از مشخصات ایمنی این محصول می توان به سیستم ترمز ضد قفل ABS وEBD، ترمز جلو دیسکی خنک شونده، ترمز عقب دیسکی، سیستم کمکی ترمز (HBA)، سیستم کمک حرکت در سربالایی (HSA)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و سیستم کنترل کشش (TCS) اشاره کرد.

پیش‌فروش کامیون کشنده فوتون H4 ایران خودرو دیزل صورت می گیرد

ایکوپرس- شرکت ایران خودرو دیزل اعلام کرد: سری جدید پیش‌فروش کامیون کشنده فوتون H4 از چهارشنبه ۲۲ آذرماه آغاز خواهد شد.

پیش‌ فروش اینترنتی ون وانا و پیکاپ دوکابین دیزلی

ایکوپرس- ایران خودرو دیزل در راستای مشتری ‌مداری و تنظیم بازار، پیش فروش دو محصول ون وانا TZ3 و پیکاپ دوکابین دیزلی فوتون را از روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه آغاز خواهد کرد.

تمدید مجوز فعالیت شرکت لیزینگ خودرو غدیر

مجوز فعالیت شرکت لیزینگ خودرو غدیر از سوی اداره مجوزهای بانکی، مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی تمدید شد.

«ری را» در آستانه ورود به بازار

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو با اعلام این که خودروی کراس اوور ری را در بهمن ماه به مرحله تولید انبوه خواهد رسید، گفت: تا پایان سال، ۵۰۰ دستگاه از این خودرو به تولید می رسد.

عرضه سورن پلاس مطابق با استانداردهای ۸۵ گانه

گروه صنعتی ایران خودرو از تولید و عرضه سورن پلاس مطابق با استانداردهای ۸۵ گانه از نیمه دوم امسال خبر داد.
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها