دوشنبه، 20 فروردین 1403

روند رو به رشد لیزینگ خودرو غدیر ادامه دارد

shareIcon
روند رو به رشد لیزینگ خودرو غدیر ادامه دارد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ خودرو غدیر امروز دوشنبه بیستم فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش ارتباطات لیزینگ خودرو غدیر، مرتضی ادیبی مدیر عامل لیزینگ غدیر گفت: با حمایت سهامداران ارجمند در چند سال اخیر برنامه ریزی های مناسبی برای تحقق اهداف انجام شده و توانسته ایم به  تمامی آنها دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به عملکرد این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ گفت: با جذب منابع مالی بر اساس  رایزنی انجام شده با نظام بانکی، موفق شدیم تسهیلات مناسبی را نسبت به سال مالی گذشته پرداخت کنیم و به تبع آن سود شرکت نسبت به سال مالی گذشته شاهد رشد بود.

ادیبی ادامه داد: در موضوع وصول مطالبات نیز پیگیری پرونده های سنواتی را در دستور کار قرار دادیم و بخش زیادی از مطالبات سنواتی وصول شده  است و در تسهیلات جاری نیز با مجموع اقدامات انجام شده همچون اعتبار سنجی مناسب  و اخذ تضامین مکفی از تعویق در باز پرداخت مطالبات جلوگیری به عمل آمد.

وی خاطر نشان ساخت: در راستای سود آوری هر چه بیشتر شرکت، برنامه های مختلفی از جمله اصلاح ساختار مالی برای سال مالی ۱۴۰۳ پیش بینی شده است که پس از سیر مراحل مربوطه در صورت تائید عملیاتی خواهد شد.

ادیبی با اشاره به برنامه های آتی شرکت یادآور شد: افزایش سهم بازار، اصلاح ساختار سرمایه و تامین منابع مالی و توسعه زیر ساخت های الکترونیکی از برنامه های آتی این شرکت است.

مدیر عامل لیزینگ خودرو غدیر، کاهش مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی، تسهیل در خدمت رسانی به مشتریان و سهامداران و ورود به بازارهای جدید را از دیگر برنامه های مورد توجه دانست.

در ادامه، پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی و نیز گزارش فعالیت هیات مدیره و صورتهای مالی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.